Засідання спеціалізованої вченої ради К41.051.11, 05.07.2019

05.07.2019 року відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради К41.051.11, на якому пройшло два захисти кандидатських дисертацій за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Вітаємо старшого викладача кафедри обліку і оподаткування Масіну Людмилу Олександрівну та старшого викладача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Прокоф'єву Ганну Сергіївну з успішним захистом кандидатських дисертацій!

Також вітаємо Тетяну Сергіївну Казакову та її наукового керівника д.е.н., професора Наталю Анатоліївну Тюхтенко з врученням диплому кандидата наук!

м. Одеса, Французький бульвар, 24/26, кабінет 4-н.